Zamknij

Rugbiści wygrywają z bonusem. Teraz czas na Lechię Gdańsk

19:38, 17.10.2021 Redakcja Aktualizacja: 19:43, 17.10.2021
Skomentuj

Rugbiści Orkana Sochaczew po przerwie na reprezentację wrócili do walki o ligowe punkty. I wrócili w dobrym stylu wygrywając na wyjeździe z Pogonią Siedlce 57:7

Pogoń zajmuje miejsce w dolnej części tabeli. Orkan walczy o miejsce w pierwszej czwórce. Sochaczewska drużyna wygrała zdecydowanie kontrolując mecz od pierwszej do ostatniej minuty. Trzeba dodać, że wygrali z bonusem. Teraz sochaczewskich rugbistów czeka ostatni w tym roku mecz przed własną publicznością. 24 października o 12.50 rywalem będzie Lechia Gdańsk.

Pogoń Awenta Siedlce - Orkan Sochaczew 7:57 (7:29)

Punkty: Peter Steenkamp 12, Artem Zarovnyi 10, Radosław Rakowski 10, Danco Burger 10, Tomasz Markiewicz 5, Edwin Jansen 5, Artur Fursenko 5

Orkan: Gołębiowski, Gadomski, Pelser, Meyer, Zarovnyi, Mechecki, Markiewicz, Jansen, Plichta, Steenkamp, Rakowski, Fursenko, Burger, Szufliński, Wróbel