Łuczniczki LKS Mazowsze Teresin ze srebrem Mistrzostw Polski

11:17, 26.02.2020 B.S Aktualizacja: 11:32, 26.02.2020

Mamy kolejne doskonałe informacje związane z sekcją łucznictwa LKS Mazowsze Teresin. Podczas XXXVII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Łucznictwie zawodniczki ustrzeliły srebrne medale! Do sportowej rywalizacji w dniach 22-23 lutego w Świebodzicach przystąpiło prawie 200 zawodników i zawodniczek z całego kraju. To nie jedyny sukces.

Miniony weekend był bardzo dobry dla zawodniczek LKS Mazowsze Teresin. W finale nasze zawodniczki nieznacznie przegrały z Łucznikiem Żywiec i ostatecznie zakończyły sportową rywalizację w łuku klasycznym na drugim miejscu Mistrzostw Polski Seniorów. W składzie srebrnej drużyny LKS Mazowsze Łucznictwo znalazły się: Julia Gajda, Natalia Skrok, Małgorzata Maciagowska i Alicja Maciagowska.

W łukach bloczkowych także medal, tym razem brązowy, wywalczył Robert Świątek! W zawodach startował także Michał Chojnacki. Mikst w składzie Małgorzata Maciągowska i Dominik Kozłowski wywalczyli także brązowy medal.

LKS Mazowsze Teresin Łucznictwo nardzo dobrze rozpoczęło 2020 rok. Na początku lutego sekcja Łucznictwa LKS Mazowsze Teresin została wyróżniona w kilku kategoriach podczas Gali Sportu w Teresinie, między innymi w kategorii Drużyna Roku i Wydarzenie Sportowe Roku. Na 4. miejscu w plebiscycie Sportowca Roku Gminy Teresin znalazła się Małgorzata Maciągowska. W ostatnim czasie sekcja także współorganizowała XI Memoriał im. Karola Hibnera w Łucznictwie

Zdjęcia FB: LKS Mazowsze Teresin Łucznictwo