Kolejne zwycięstwo piłkarzy Bzury Chodaków!

18:52, 15.09.2019 B.S Aktualizacja: 18:54, 15.09.2019

Bzura pokonała na wyjeździe Skrwę Łukomie 0:4 i zdobyła kolejne 3 punkty w ligowej tabeli. Piłkarze z Chodakowa zagrali dobry mecz i kontrolowali przebieg spotkania, które odbyło się 14 września o 11:00. Następny mecz w Chodakowie już 22 września o 15:00, a rywalem Skra Drobin.

Zawodnicy Pawła Rzymowskiego dobrze przepracowali miniony tydzień i zapomnieli o porażce ze Stoczniowcem Płock na własnym boisku. Wynik w meczu piątej kolejki otworzył w 11 minucie Kamil Wojciechowski, a tuż po chwili na 0:2 podwyższył Mateusz Struzik. Piłkarze nie zamierzali zwalniać tempa. Jeszcze przed przerwą w 33 minucie gole strzelił Dawid Stypuła, a ostatnią bramkę w drugiej części meczu dołożył Adrian Tomczyk.

W tabeli prowadzi Stoczniowiec Płock, który podobnie jak Orzeł Goleszyn i Bzura zgromadził do tej pory 12 punktów. W tej kolejce swój mecz rozgrywała także Unia Iłów. Niestety piłkarze polegli w rywalizacji z Orłem Goleszyn 6:3.

Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Płock:

Mazur Gostynin 0-4 Kasztelan Sierpc
Stoczniowiec Płock 2-0 Błękitni Gąbin
Skrwa Łukomie 0-4 Bzura Chodaków