Zamknij
REKLAMA

ALMMA już w najbliższą sobotę! Walki na pływającej platformie

11:49, 20.08.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Amatorska Liga MMA VIP zagości na plaży miejskiej w Sochaczewie. I choć wydarzenie odbywa się w nieco luźniejszej - wakacyjnej formule, to miłośnicy sportów walki z pewnością będą zachwyceni. Poza rywalizacją w oktagonie, zawodnicy sprawdzą swoje grapplingowe umiejętności na pływającej platformie umieszczonej na Bzurze. ALMMA VIP już 24 sierpnia na ul. Podzamcze!

Amatorska Liga MMA to polska organizacja sportowa promująca mieszane sztuki walki na szczeblu amatorskim. Zawodnicy będą rywalizować w następujących turniejach: Junior Mężczyzn, Pierwszy Krok, Ograniczona Formuła Senior, Full Contact, Kobiety OFS.

Podczas ALMMA VIP odbędzie się także turniej grapplingowy, czyli wykorzystujący techniki chwytów, tj. dźwignie, rzuty (obalenia) i duszenia. Co w nim takiego niezwykłego? Otóż odbędzie się on na wodzie! A dokładnie na platformie pływającej na Bzurze, która umożliwi zawodnikom wyrzucenie przeciwnika do rzeki. Turniej grapplingowy odbędzie się w nastepujących kategoriach: U12, U15, U18 i senior.

- Jako nowość będzie postawiona na bzurze platforma, na której będą toczyły się walki. Będzie można je skończyć przed czasem wyrzucając przeciwnika do bzury! Uprzejmie zapraszam - mówi Sławomir Cypel, prezes Dragon Fight Club Sochaczew. - Dzięki uprzejmości WOPR Sochaczew i pani Ewelinie mamy możliwość wypożyczenia i przygotowania platformy. Wymaga to pewnej logistyki związanej z transportem i złożeniem sprzętu. Na lądzie, obok pomnika będzie postawiony oktagon. Liczymy na około 100 zawodników - dodaje główny organizator. 

Nad przebiegiem turnieju czuwa wykwalifikowana kadra sędziów i koordynatorów pod opieką głównego organizatora Sławomira Cypla, prezesa UKS Dragon Fight Club Sochaczew. O bezpieczeństwo zawodników dba między innymi Sochaczewski oddział WOPR.

Więcej informacji na Almma.pl

 

foto: almma

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone