Zamknij
REKLAMA

Bzura Chodaków poznała rywali w Lidze Okręgowej

01:48, 08.07.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Bzura Chodaków w minionym sezonie wywalczyła awans do wyższej ligi. Na stronie płockiej Ligi Okręgowej ukazała się pełna tabela 14-tu zespołów, z którymi sochaczewski zespół będzie rywalizował. Pierwsza kolejka startuje w weekend 17-18 sierpnia, a rywalem Bzury będzie Kasztelan Sierpc. Awans do Ligi Okręgowej uświetnia obchody 90-lecia istnienia klubu. 

Na oficjalnym profilu Bzury Chodaków pojawiła się tabela płockiej Ligi Okręgowej. Zespół z Sochaczewa będzie mierzył się z następującymi drużynami: Błękitni Gąbin, Mazur Gostynin, Stoczniowiec Płock, Skrwa Łukomie, Skra Drobin, Orzeł Goleszyn, Zryw Bielsk, Unia Czermno, Amator Maszewo, Delta Słupno, Unia Iłów, Pogoń Słupia i Kasztelan Sierpc. Pierwsza kolejka spotkań rozpocznie się 17 sierpnia. 

Bzura Chodaków ma już 90 lat i znajduje się na fali wznoszącej. Po wielomiesięcznych sporach związanych z ustanowieniem zarządu sytuacja się ustabilizowała, a klub w efektownym stylu zapewnił sobie awans do wyższej ligi rozgrywkowej z bilansem 20 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis. 

Klub Sportowy Bzura Chodaków, dawniej Chodakowianka swoje największe sukcesy odnosił w latach 50, gdy zawodnikom udało się awansować do II ligi odpowiadającej obecnej I lidze. Dawniej, poza piłką nożną, reprezentanci Bzury odnosili sukcesy w takich dyscyplinach jak kolarstwo, biegi, tenis ziemny, stołowy, a także hokej na lodzie i judo. 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone