Zamknij
REKLAMA

Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej już 6 lipca!

12:58, 04.07.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przygotował wiele sportowych atrakcji w rozpoczynającym się sezonie wakacyjnym. Poza piknikami rodzinnymi organizowane będą turnieje sportowe, a najbliższy w siatkówkę plażową rozegrany zostanie już 6 lipca w Chodakowie. Najlepsze dwuosobowe zespoły otrzymają nagrody i puchary! Jak się zapisać?

Udział w zawodach jest bardzo prosty! Wystarczy pojawić się na boisku w dniu wydarzenia i zgłosić swoją parę. Rejestracja zespołów rozpocznie się od 8:30, a o 9:00 oficjalne rozpoczęcie całego turnieju, który będzie się odbywał na dwóch piaszczystych boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodakowie przy ul. Chopina 101.

W sumie wakacyjne aktywności odbywać się będą aż na 7 obiektach sportowych. Organizatorzy dokładają wszelkich starań by do uczestnictwa zachęcać nie tylko osoby aktywnie uprawiające sport, ale także amatorów, dzieci, a nawet seniorów i wszystkich, którzy zastanawiają się, jak miło spędzać czas w mieście. Pełna rozpiska aktywności dostępna na stronie TuSochaczew.pl, a także na stronach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. 

Już 7 lipca odbędzie się także Grand Prix w Tenisie Stołowym Lato 2019, a 21 lipca do rywalizacji przystąpią drużyny piłkarskie.

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (1)

KrysiaKrysia

0 0

Plażowa to chyba nad jakąś wodą powinna być co? W tym wypadku to chyba siatkówka piaskownicowa :D 11:01, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone