Zamknij
REKLAMA

Wakacyjny Turniej Siatkówki Plażowej już 6 lipca!

12:58, 04.07.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie przygotował wiele sportowych atrakcji w rozpoczynającym się sezonie wakacyjnym. Poza piknikami rodzinnymi organizowane będą turnieje sportowe, a najbliższy w siatkówkę plażową rozegrany zostanie już 6 lipca w Chodakowie. Najlepsze dwuosobowe zespoły otrzymają nagrody i puchary! Jak się zapisać?

Udział w zawodach jest bardzo prosty! Wystarczy pojawić się na boisku w dniu wydarzenia i zgłosić swoją parę. Rejestracja zespołów rozpocznie się od 8:30, a o 9:00 oficjalne rozpoczęcie całego turnieju, który będzie się odbywał na dwóch piaszczystych boiskach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chodakowie przy ul. Chopina 101.

W sumie wakacyjne aktywności odbywać się będą aż na 7 obiektach sportowych. Organizatorzy dokładają wszelkich starań by do uczestnictwa zachęcać nie tylko osoby aktywnie uprawiające sport, ale także amatorów, dzieci, a nawet seniorów i wszystkich, którzy zastanawiają się, jak miło spędzać czas w mieście. Pełna rozpiska aktywności dostępna na stronie TuSochaczew.pl, a także na stronach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. 

Już 7 lipca odbędzie się także Grand Prix w Tenisie Stołowym Lato 2019, a 21 lipca do rywalizacji przystąpią drużyny piłkarskie.

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

KrysiaKrysia

0 0

Plażowa to chyba nad jakąś wodą powinna być co? W tym wypadku to chyba siatkówka piaskownicowa :D 11:01, 15.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone