Zamknij
REKLAMA

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Szymanowa 2019

00:58, 02.07.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

30 czerwca odbyła się piąta już edycja Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Szymanowa. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, które swoje mecze rozgrywały w dwóch grupach. Finalnie najlepsi okazali się gospodarze - zawodnicy OSP Szymanów. 

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. OSP Szymanów
2. Los Blancos
3. Biali Młodzi
4. Drem Team
5. CH Robinson Teresin, JKS Szymanów, Team Skrzelew

Drużyna OSP Szymanów do rywalizacji przystąpiła w następującym składzie:

P. Jabłoński, B. Kozłowski, J. Antolak, S. Komorowski, K. Wójcik, M. Grzegorek, P. Milczrek, Ł. Baczyński

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Artur Fiołek z drużyny Los Blancos, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Wójcik z OSP Szymanów.

Koordynatorem szymanowskiego obiektu jest Justyna Kamińska, animator sportu, która na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych serdecznie podziękowała organizatorom Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Sołtysa Szymanowa: Gminie Teresin, Gminnemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Teresinie, Sołtysowi Szymanowa wraz z Radą Sołecką oraz OSP Szymanów za wsparcie w organizacji turnieju.

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone