Zamknij
REKLAMA

Orkan Sochaczew kontra KS Budowlani Łódź. 1 czerwca mecz w Chodakowie

13:09, 29.05.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 1 czerwca o godz. 15, po raz drugi w tym sezonie, na stadionie Bzury zostanie rozegrany mecz rugby. Orkan Sochaczew podejmie KS Budowlanych Łódź. Podopieczni Andrzeja Kopyta muszą wygrać to spotkanie z bonusem, by zachować szanse walki o medal. To będzie ostatni mecz Ekstraligi w naszym mieście przed wakacjami.

 

Mecz z KS Budowlanymi Łódź kończy sezon zasadniczy dla rugbistów Orkana. Potem czeka ich już tylko finał mistrzostw Polski w rugby 7 oraz, jeśli awansują na czwarte miejsce w tabeli Ekstraligi – mecz o brąz.

Orkan przystąpi do meczu z kolejnym sponsorem. Została nim firma Tamex – obiekty sportowe, wykonawca drugiego etapu przebudowy stadionu przy ul. Warszawskiej.

- Cieszę się, że udało nam się przekonać kolejnego partnera do współpracy z Orkanem. Nasza praca na rzecz promocji, setki kibiców na trybunach podczas każdego meczu, zainteresowanie mediów i wreszcie dobre wyniki sportowe znów została zauważona. Wierzę, że Tamex to kolejny partner na lata, bo nasz projekt nie zakończy się w czerwcu, a tak naprawdę dopiero się zaczyna. Budujemy silny klub. Na razie zrobiliśmy pierwszy krok – komentuje pozyskanie kolejnego partnera prezes RC Orkan Mieczysław Głuchowski.

- Mecz z Budowlanymi musimy wygrać za pięć punktów, co oznacza, że musimy zdobyć co najmniej cztery przyłożenia. To będzie trudne zadanie. Jak zwykle prosimy kibiców o pomoc. Wsparcie z trybun naprawdę nam pomaga – mówi menedżer i kapitan drużyny Maciej Brażuk.

- Tym razem będziemy faworytami, ale nie możemy zlekceważyć rywali. Przypomnę, że w poprzednim sezonie KS Budowlani pokonali nas na naszym stadionie, co mogło kosztować zespół wypadnięcie z grupy mistrzowskiej. Teraz musimy wygrać i trzymać kciuki by w Warszawie i Lublinie padły korzystne dla nas rezultaty – przypomina trener Andrzej Kopyt.

- O czwórkę biją się z nami jeszcze warszawska Skra oraz Budowlani Lublin. W ostatniej kolejce Lublin podejmie Lechię. Będzie faworytem. Jeśli wygra z bonusem, zakończy sezon z 25 punktami na koncie. Taki sam dorobek będzie miał Orkan, jeśli wygra za pięć punktów z KS Budowlani Łódź. Wówczas o lokacie w tabeli zdecyduje bezpośrednie starcie między sochaczewianami i lubliniakami, a przypomnijmy górą byli w nim zawodnicy z Budowlanych 22:20. 
Warszawska Skra podejmie Pogoń Siedlce. W normalnej dyspozycji i przy pełnym zaangażowaniu Pogoń powinna wysoko wygrać mecz w Warszawie. Ewentualna sensacja w stolicy i zwycięstwo Skry premiuje tę drużynę do czwórki bez względu na wyniki w Chodakowie i Lublinie. 


- My musimy zrobić swoje, czyli wygrać za pięć punktów z KS Budowlanymi Łódź. Wierzę też w sportową i honorową postawię pozostałych drużyn walczących o czwórkę oraz ich przeciwników. Niech wygra rugby i najlepsza z naszych trzech ekip. Wierzę, że będziemy to my, ale zadanie jest piekielnie trudne. Zapraszam zatem na mecz z Budowlanymi – dodaje Mieczysław Głuchowski. 

- Jak zawsze szykujemy piknik rodzinny. Będą atrakcje dla dorosłych i dzieci, będziemy losować nagrody wśród nabywców biletów i karnetów. Zapraszamy – kończy prezes RC Orkan.

RC Orkan Sochaczew jest wspierany przez: sponsor strategiczny - Miasto Sochaczew, sponsorzy generalni - PKN ORLEN i Murapol; sponsorzy główni - SochBud, Żywiec Zdrój, Gardenia, PatioColor, G-Shock, BingoSpa, Prima, Fast Service, Tamex – obiekty sportowe Zdzisław Kośmider; sponsorzy - Drukarnia Chrzczany, Cukiernia Lukrecja, BVG, Media Planet – sponsorzy.

Głównym partnerem medialnym RC Sochaczew jest Radio Sochaczew oraz portal tusochaczew.pl.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

MarketingMarketing

1 0

"Jak zawsze szykujemy piknik rodzinny. Będą atrakcje dla dorosłych i dzieci, będziemy losować nagrody wśród nabywców biletów i karnetów"

strategi PISU :) żeby ludzie głosowali rozdać kasę, żeby ludzie przychodzili na mecze rozdać kasę :)

A wiecie, że to przede wszystkim nie chęć promowania sportu tylko utrzymania sponsora bo jak nikt nie bedzie przychodził to sponsor się wypnie. 07:41, 31.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone