Zamknij
REKLAMA

"Gramy dla Magdy" - turniej charytatywny w Teresinie

16:34, 19.05.2019 | B.S
REKLAMA
Skomentuj

O godzinie 13:00 w niedzielne popołudnie 19 maja odbył się piłkarski turniej charytatywny, którego celem było zebranie środków dla poszkodowanej przez los mieszkanki gminy Teresin. Wydarzenie otworzył Marek Olechowski, wójt Gminy Teresin, a do rywalizacji przystąpiło 11 zespołów.

Choć pogoda była niewiadomą to finalnie nad boiskiem bocznym Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Teresinie pojawiło się słońce. Organizatorem całego turnieju i pikniku rodzinnego była Justyna Kamińska, animator sportu. W przygotowania i organizację zaangażowały się także Gmina Teresin oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie reprezentowane przez Marcina Odolczyka, rzecznika prasowego, komentatora rozgrywek. Dla wszystkich gości przygotowane były atrakcje, takie jak przejażdżki na kucyku, poczęstunek od sołtysów z gminy Teresin, a także licytacja gadżetów i upominków przekazanych właśnie przez Starostwo. Turniej "Gramy dla Magdy" pokazał, że mimo rywalizacji sportowej warto grać wspólnie, zwłaszcza w tak szczytnym celu. 

- Gramy dla Magdy Rosy, to mieszkanka naszej gminy, która zachorowała. Myślę, że ten turniej to najlepsza wizytówka naszej gminy. To widać, ile mamy tutaj osób, ilu chętnych, ludzi z dobrym sercem. To jest niesamowite, jaką wrażliwość okazują wszyscy przybyli. Na starcie do rywalizacji stanęło aż 11 zespołów. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem - mówi  Justyna Kamińska, organizator turnieju.

- To budujące, jak szybko my, jako mieszkańcy gminy Teresin potrafimy się zorganizować. A idea dzisiejszego wydarzenia została umieszczona na pamiątkowych smyczach. Pomaganie to jedyna rzecz, którą się mnoży, jeśli się ją dzieli - powiedział Marek Olechowski, wójt gminy Teresin.

 

(B.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone