Zamknij
REKLAMA

Volley Team Płock zwycięża w XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

22:50, 07.04.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Drużyna Volley Team Płock zwycięża w XXV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. Po wczorajszej przegranej 3:2, dziś pokonali UKS Siatkarza Stare Babice 3:1. Trzecie miejsce zajęła ekipa SRS Most Wyszogród, a czwarte ZSR CKU Sochaczew.

VII miejsce:

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:0 vo.

V miejsce:

Teresin – Volley Sochaczew 3:0 (25:23, 25:20, 30:28)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Piotr Czaplicki, Roland Zakrzewski, Konrad Kierzkowski, Robert Stańczak

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Robert Gajda, Jacek Raczkowski, Łukasz Bartosiewicz, Dawid Grochowski

Zawodnikiem meczu został Maciej Wójcik (Teresin)

III miejsce:

ZSR CKU Sochaczew – SRS Most Wyszogród 3:2 (25:16, 23:25, 25:16, 20:25, 15:11)

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Sławomir Grzelak, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Wojciech Socha, Piotr Mydlak, Cezary Michalski, Marcin Gawroński

SRS Most Wyszogród: Jerzy Jędrzejak, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Łukasz Lewandowski, Grzegorz Kozak, Piotr Błaszczyk

Zawodnikiem meczu został Marcin Gawroński (ZSR CKU Sochaczew)

Finał

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Płock 3:2 (25:22, 25:17, 22:25, 22:25, 15:8)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Paweł Zackiewicz, Paweł Dryński, Przemysław Szmyd, Mikołaj Gojdź, Michał Góralski, Krzysztof Twardowski, Michał Grzeszkowski, Karol Rusak, Kamil Rusak, Krzysztof Ostapski, Piotr Łuczak

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Bartłomiej Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Przemysław Kowalski, Damian Mielczarek, Patryk Szulecki, Adam Hejcelman, Piotr Domański

Zawodnikiem meczu został Krzysztof Ostapski (UKS Siatkarz Stare Babice)

Wyniki meczów rewanżowych:

VII miejsce:

KS Piast Feliksów – Wolne Elektrony 3:0 (25:20, 25:20, 25:17)

KS Piast Feliksów: Piotr Fergin, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Piotr Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Grzegorz Podenas, Adrian Kucharewicz

Wolne Elektrony: Michał Kiełbasa, Damian Szachowicz, Maciej Kenig, Michał Adamczyk, Jakub Rykała, Daniel Markuszewski, Dawid Czupryński

Zawodnikiem meczu został Łukasz Ostrowski (KS Piast Feliksów)

V miejsce:

Teresin – Volley Sochaczew 3:1 (25:23, 25:22, 23:25, 25:19)

Teresin: Maciej Wójcik, Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Robert Stańczak, Karol Sapigórski, Dariusz Wawrzyńczak, Roland Zakrzewski, Piotr Czaplicki, Kamil Kaczmarek

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Robert Gajda, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak, Adam Cierebiej, Dawid Grochowski

Zawodnikiem meczu został Krystian Woźnicki (Teresin)

III miejsce:

ZSR CKU Sochaczew – SRS Most Wyszogród 0:3 (19:25, 17:25, 16:25)

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Sławomir Grzelak, Łukasz Smędowski, Kamil Dorodziński, Marcin Zwierz, Wojciech Socha, Piotr Mydlak, Cezary Michalski, Marcin Gawroński, Patryk Kowalski

SRS Most Wyszogród: Jerzy Jędrzejak, Mariusz Pakuła, Radosław Pachelski, Emil Jasiński, Łukasz Lewandowski, Grzegorz Kozak, Piotr Błaszczyk, Marcin Błaszczyk

Zawodnikiem meczu został Marcin Błaszczyk (SRS Most Wyszogród)

Finał

UKS Siatkarz Stare Babice – Volley Team Płock 1:3 (18:25, 21:25, 25:15, 19:25)

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Paweł Zackiewicz, Michał Góralski, Michał Grzeszkowski, Karol Rusak, Kamil Rusak, Krzysztof Ostapski, Mateusz Grabowski

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Bartłomiej Jankowski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Przemysław Kowalski, Damian Mielczarek, Patryk Szulecki, Adam Hejcelman, Piotr Domański, Kamil Witkowski, Jarosław Sulkowski

Nagrody indywidualne w tym sezonie przypadły:

Najlepszy przyjmujący – Marcin Jakubowski (UKS Siatkarz Stare Babice)

Najlepszy środkowy – Michał Góralski (UKS Siatkarz Stare Babice)

Najlepszy atakujący – Radosław Pachelski (SRS Most Wyszogród)

Najlepszy rozgrywający – Patryk Szulecki (Volley Team Płock)

Najlepszy libero – Kamil Ziółkowski (Wolne Elektrony)

MVP - Piotr Domański (Volley Team Płock)

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Damian Mielczarek, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Mateusz Chmielewski, Piotr Domański, Bartłomiej Jankowski, Kamil Witkowski, Adam Hejcelman, Patryk Szulecki, Robert Myzia, Jarosław Sulkowski

UKS Siatkarz Stare Babice: Marcin Jakubowski, Karol Rusak, Kamil Rusak, Paweł Dryński, Krzysztof Twardowski, Michał Grzeszkowski, Piotr Łuczak, Paweł Dryński, Mateusz Grabowski, Mariusz Cendrowski, Przemysław Szmyd, Artur Sadlakowski, Michał Góralski, Mikołaj Gojdź, Krzysztof Ostapski, Wojciech Zakościelny

SRS Most Wyszogród: Radosław Pachelski, Jerzy Jędrzejak, Grzegorz Kozak, Marek Nowak, Piotr Błaszczyk, Marcin Błaszczyk, Mateusz Błaszczyk, Tomasz Rogoziński, Emil Jasiński, Mariusz Pakuła, Piotr Idźkowski, Kamil Wierzchowski, Mariusz Sobczak, Łukasz Lewandowski, Paweł Stańczak

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Sławomir Grzelak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Piotr Mydlak, Maksymilian Supera, Wojciech Socha, Cezary Michalski, Marcin Zwierz, Marcin Topolski, Marcin Gawroński, Kamil Dorodziński, Konrad Tomaszewski, Patryk Kowalski, Łukasz Smędowski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapigórski, Piotr Czaplicki, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik, Kamil Kaczmarek, Dominik Wieczorek, Dariusz Wawrzyńczak, Roland Zakrzewski, Leszek Niedziński, Robert Stańczak, Jakub Racinowski, Mateusz Leszczyński, Michał Sapigórski, Patryk Mostek

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Jakub Stasiak, Tomasz Walczewski, Krzysztof Mamcarz, Robert Gajda, Karol Stachurski, Jacek Raczkowski, Maciej Nowicki, Łukasz Bartosiewicz, Piotr Wróblewski, Karol Kaźmierczak, Dawid Grochowski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Ostrowski, Łukasz Ostrowski, Mateusz Burzyński, Artur Rokicki, Mateusz Grzegorek, Adrian Kucharewicz, Piotr Fergin, Adam Wiśniewski, Mateusz Koperski, Grzegorz Podenas, Jarosław Koza, Dominik Jagoda, Patryk Pliszka, Krzysztof Wieczorek, Karol Dmoch

Wolne Elektrony: Michał Gmurek, Krzysztof Wąsowski, Michał Kiełbasa, Szymon Mikołajczyk, Mateusz Rosa, Damian Szachowicz, Maciej Kenig, Michał Adamczyk, Jakub Rykała, Jakub Sakowski, Daniel Markuszewski, Dawid Czupryński, Mateusz Antoszewski, Kamil Ziółkowski, Antoni Gołębiowski, Damian Kacprzak

 

foto:MOSiR

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone