Zamknij
REKLAMA

Rugbiści wracają do gry. Zapraszamy na mecz z Budowlanymi Lublin

20:43, 11.03.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Nowe trybuny, nowy zespół, nowe nadzieje i nowe cele.

17 marca o 14.00 nowy sezon 2019 w ekstralidze rugby rozpoczną rugbiści Orkan Sochaczew. W najbliższą niedzielę do Sochaczewa przyjedzie zespół Budowlanych Lublin.

Rozpoczynający się sezon jest wyjątkowy, gdyż potrwa tylko do czerwca. Wtedy poznamy mistrza Polski. To wszystko przez reorganizację rozgrywek. Polski Związek Rugby postanowił powrócić do systemu  jesień - wiosna. Dlatego w sezonie 2019 rozegranych zostanie tylko 9 kolejek, bez meczów rewanżowych.

Sochaczewscy rugbiści trenują intensywnie od grudnia. Mobilizacja w drużynie jest ogromna. Także frekwencja na treningach cieszy trenera Andrzeja Kopyta, który nie ukrywa, że sochaczewski zespół stać na walkę o pierwszą czwórkę, czyli strefę medalową. Zespół został wzmocniony kilkoma wartościowymi graczami. Adrian Potrykus i Russell Upton to dwóch anglików, których na wiosnę zobaczymy w Sochaczewie. W drużynie pozostał Sandro Jelia. Przed rozpoczęciem sezonu spodziewane są jeszcze kolejne wzmocnienia. 

Do tego w klubie wprowadzono karty dla sponsorów. Złota, srebrna i brązowa dla tych, którzy chcą wesprzeć klub. Oprócz tego wyprodukowano karnety, rodzinne i indywidualne. To wszystko po to, żeby kibice byli szesnastym zawodnikiem drużyny i głośno dopingowali zawodników na przebudowanej "Maracanie". 

Radio Sochaczew, portal tusochaczew.pl i tygodnik "Echo Powiatu" są głównym patronem medialnym Rugby Club Sochaczew. Będziemy relacjonować to co dziać się będzie przed, w trakcie i po meczu. Komentarze, wypowiedzi zawodników i ciekawostki. To wszystko znajdziecie tylko u nas.

Przyjdźmy na stadion 17 marca i dopingujmy naszych rugbistów i pomóżmy im wywalczyć inauguracyjne zwycięstwo. 

foto: Krzysztof "MUDIN" Lewandowski

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

Futbolista AmerFutbolista Amer

0 3

W obecnym sezonie poproście sponsorów o zakup dużej ilości jodyny bo od szorowania po dnie tabeli nabawicie się otarć na pupach. 10:23, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FanFan

0 1

Czy trybuna będzie otwarta dla kibiców 21:51, 12.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone