Jeszcze tylko jeden weekend i w większości nasze drużyny piłkarskie rozpoczną rundę wiosenną. Przygotowania są już na ostatniej prostej. Jakie będą efekty, okaże się już niedługo.
Widok Skierniewice – Unia Iłów 1:4 (1:1)
Bramki: Tomasz Grzywacz, Kamil Wojciechowski, Krystian Rafalski, Mateusz Struzik
Unia: M.Chmielak, Kunikowski, D.Świątek, Żakowski, D.Wojciechowski, Trakul, Krasoń, K.Wojciechowski, Struzik, Skrzynecki, Grzywacz Ponadto grali: Duda, Trafalski, Kwiatkowski, Józwik, Kobierecki, Rafalski, Felczak
Mszczonowianka Mszczonów – KS Teresin 5:2 ( 0:1)
Bramki: Kamil Bartosiewicz (k), Jakub Gmurek
Teresin: Nowakowski, Szewczyk, Smoliński, Zych, Popławski, Oziemblewski, Grefkowicz, Bartosiewicz, Gmurek, Węsek, Szczepaniak Ponadto grali: P.Bauman, Paradowski, Krzysztof Bargieł
Promyk Nowa Sucha - Zryw Wygoda 3:1 (1:0)
Bramki: Artur Rogala 2, Piotr Kamiński
Promyk: Marcin Grzywacz, Łukasz Pacholski, Marcin Jaworski, Paweł Kutkowski, Kamil Dalke, Michał Maciak, Marcin Nowak, Damian Chełmiński, Maciej Nowicki, Piotr Ufa i Artur Rogala Ponadto grali: Krystian Centkowski, Bartłomiej Siekiera, Karol Drązikowski, Jakub Felczyński, Hubert Kowalski, Damian Kaczor, Michał Dobkiewicz, Paweł Księżak, Piotr Kamiński, Kamil Kościug, Aleksander Psiuk.
Tajfun Brochów – Start Proboszczewice 5:6 (1:2)
Bramki: Robert Wasilewski 2, Adrian Nowakowski 2, Sebastian Wójcik
Tajfun: Pręgowski, Mamcarz, Sobański, Pisarek, Nowicki, Nowakowski, Wasilewski, Fijołek, Bartkowski, Wójcik, Wiciak Ponadto grali: P.Orliński, Paciorkowski, Jaczyński
Widok Skierniewice – Bzura Chodaków 0:2 (0:1)
Bramki: Adrian Tomczyk, Jan Wierzbicki
Bzura: M.Kowalski, Krawczak, Adamski, Jeznach, Brdeja, Żółtowski, Strzelczyk, Stypuła, Wierzbicki, Tomczyk, J. Kowalski Ponadto grali: Kacprzak, Siejka, Kawczyński
Piast Feliksów – Orion Cegłów 4:1 (3:0)
Bramki: Mateusz Miller 2, Bartosz Woźnica, Tomasz Oliwa
Piast: Mijas, Wróblewski, Zych, Walczak, Konik, Rembiejewski, Marcinkowski, Różycki, Miller, Oliwa, Woźnica Ponadto grali: Góralczyk, Szczypkowski, Zadrożny, Kozłowski
Olimpia Chąśno - Promyk Nowa Sucha 1:1 (0:0)
Bramka: Rafał Dalke.
Promyk: Marcin Grzywacz, Łukasz Pacholski, Paweł Kutkowski, Marek Simiński, Kamil Dalke, Aleksander Psiuk, Marcin Jaworski, Damian Chełmiński, Maciej Nowicki, Piotr Kamiński i Artur Rogala. Grali także: Bartłomiej Dragański, Bartłomiej Siekiera, Karol Drązikowski, Jakub Felczyński, Paweł Księżak, Damian Kaczor, Michał Dobkiewicz, Rafał Dalke oraz Andrzej Leszczyński.
Rocznik 2005
Pelikan Łowicz – Unia Boryszew 0:2
Bramki: Mateusz Odolczyk, Krystian Kornacki
Unia: Stencel, Rzepczyński, Sokołowski, Surmański, Pręgowski, Tomczak, Nowakowski, Jesiołowski, Kamiński, Romanowski, Odolczyk, Kornacki, Boczkowski, Tyl, Wosiński, Narkintowicz
Piast Feliksów – Orion Cegłów 4:1 93:0)
Bramki: Mijas, Wróblewski, Zych, Walczak, Konik, Rembiejewski, Marcinkowski, Rózycki, Miller, Oliwa, Woźnica Ponadto grali: Góralczyk, Szczypkowski, Zadrożny, Kozłowski
Trampkarze
Unia Skierniewice - Orkan Sochaczew 2:4 (1:1)
Bramki: Filip Offerczak -2, Mateusz Kaczorowski -2.
Grali: Konrad Kowalski, Róża Januszewska, Cezary Pietrasik, Piotr Wolski, Patryk Grys, Mateusz Kaczorowski, Patryk Rygacki, Adam Górski, Mikołaj Smolarek, Mateusz Piecka, Filip Offerczak, Patryk Okurowski.
Młodzicy
Orkan Sochaczew - Pelikan Łowicz 14:1 (3:0, 3:1, 8:0)
Bramki: Kacper Niegowski -5, Adrian Rutkowski -3, Bartłomiej Pawlik -2, Piotr Michalak, Paweł Jaworski, Jakub Mońka, Karol Adamczewski.
Grali: Jan Firlej, Jakub Kaczor, Tobiasz Fabisiak, Bartłomiej Pawlik, Jakub Mońka, Szymon Tomczak, Piotr Michalak, Szymon Szczepaniak, Karol Adamczewski, Kacper Niegowski, Paweł Jaworski, Adrian Rutkowski.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz