Tajfun Brochów zmiótł rywali

21:05, 20.01.2019 Redakcja Aktualizacja: 14:16, 21.01.2019

W niedzielę 20 stycznia w hali sportowej SP nr 6 w Sochaczewie rozegrany został 27 halowy turniej piłki nożnej o puchar Mirosława Orlińskiego, wójta gminy Sochaczew. Najlepiej zagrali piłkarze Tajfunu Brochów, którzy w finale pewnie pokonali Koronę Wejsce 4:0 (1:0). Na trzecim miejscy zawody ukończył KS Teresin,. przed turniejem typowany do wygrania całych zawodów.

Swojego zadowolenia na koniec nie krył Mirosław Orliński, wójt gminy Sochaczew:

- To już dwudziesty siódmy raz. Pamiętam początki tego turnieju w Chodakowie. Jak ten czas szybko leci. Bardzo się z organizacji i gratuluję zwycięzcą. Za rok ponownie spotkamy się w tym miejscu.