Zamknij
REKLAMA

Najmłodsi judocy walczyli w Młodzieszynie

09:15, 07.01.2019 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 5 stycznia w szkole podstawowej w Młodzieszynie odbył się Noworoczny Turniej Judo organizowany przez Dyrekcję Szkoły Podstawowej oraz przez UKS "Siódemka'' Judo Sochaczew. Uroczystego otwarcia turnieju dokonali: pani dyrektor Małgorzata Malczewska oraz trener pan Janusz Piechna. Były zmagania początkujących judoków, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z judo. 
 
Rocznik 2012 kategoria wagowa 18 kg.
I-miejsce zdobył Franciszek Sylwestrzak.
II-miejsce zdobył Karol Jeznach. 
III-miejsce zdobył Miłosz Kantorski.
Rocznik 2011 kategoria wagowa 27 kg.
I-miejsce zdobyła Franciszek Pietrzyk.
II-miejsce zdobył Błażej Gąsiorowski. 
III-miejsce zdobył Rafał Borkowski.
III-miejsce zdobył Krystian Wawrzyńczak.
Rocznik 2010 kategoria wagowa 49 kg.
I-miejsce zdobył Szymon Jeznach.
II-miejsce zdobył Mateusz Selerski.
Rocznik 2008 kategoria wagowa 55 kg.
I-miejsce zdobył Michał Ziernik.
II-miejsce zdobyła Klaudia Stępniak.
Rocznik 2008 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobyła Zofia Chrost.
II-miejsce zdobył Jakub Chrost. 
III-miejsce zdobył Błażej Brodowski.
III-miejsce zdobył Sebastian Lewandowski.
Rocznik 2011 kategoria wagowa 23 kg.
I-miejsce zdobył Dominik Łapczyński.
II-miejsce zdobył Jan Orliński. 
III-miejsce zdobyła Michalina.Brysiak 
III-miejsce zdobył Adam Jeznach.
Rocznik 2007-2008 kategoria wagowa 45 kg.
I-miejsce zdobył Hubert Pietruszka.
II-miejsce zdobył Krystian Kazimierski. 
III-miejsce zdobył Antoni Rędziński.
Rocznik 2010-2011 kategoria wagowa 23 kg.
I-miejsce zdobyła Aleksandra Sylwestrzak.
II-miejsce zdobyła Maja Dachowska. 
III-miejsce zdobyła Anna Pojedynek.
Rocznik 2009-2010 kategoria wagowa 42 kg.
I-miejsce zdobył Jakub Kacprzak.
II-miejsce zdobył Juliusz Jelonek. 
III-miejsce zdobył Mikołaj Kacprzak.
Rocznik 2011 kategoria wagowa 41 kg.
I-miejsce zdobył Tomasz Papuga.
II-miejsce zdobył Piotr Ścigocki. 
III-miejsce zdobył Adam Salamon.
Rocznik 2010 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobył Oskar Woźniak.
II-miejsce zdobył Bartosz Bińkowski. 
III-miejsce zdobył Adrian Osiński.
III-miejsce zdobył Przemysław Mazurski.
Rocznik 2007 kategoria wagowa 32 kg.
I-miejsce zdobył Bartosz Kantorski.
II-miejsce zdobył Marcel Cybulski.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone