Zamknij

XIX Rodzinny Rajd Rowerowy imienia Tadeusza Krawczyka

13:15, 09.08.2018 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

Przed nami XIX Rodzinny Rajd Rowerowy imienia Tadeusza Krawczyka. - Trasa każdego roku jest inna, dzięki czemu możemy podziwiać piękno ziemi sochaczewskiej i jej różnorodność. Urokliwych zakątków jest w okolicy bardzo wiele, o czym będzie można się przekonać 18 sierpnia – mówi Selena Majcher, radna rady miejskiej w Sochaczewie, wspierająca organizację rajdu.

 

W tym roku trasa wyniesie ponad 35 km: Start z placu Kościuszki, przez Żelazową Wolą, Plecewice, Brochów i Nowe Mistrzewice. Powrót na plac Kościuszki nastąpi przez Juliopol, Adamową Górę, Altankę, Batalionów Chłopskich i Płocką. Trasa każdego roku jest inna, dzięki czemu możemy podziwiać piękno ziemi sochaczewskiej i jej różnorodność. Urokliwych zakątków jest w okolicy bardzo wiele, o czym będzie można się przekonać 18 sierpnia – mówi Selena Majcher, radna rady miejskiej w Sochaczewie, wspierająca organizację rajdu.

W programie jest też piknik w Młodzieszynie, gdzie będzie czas na zabawę, gry edukacyjne, zawody sportowe i przede wszystkim, możliwość odpoczynku przy grillu i ognisku. Jak mówi Łukasz Gołębiowski, dyrektor biura poselskiego Macieja Małeckiego oraz koordynator XIX Rodzinnego Rajdu im. Tadeusza Krawczyka: - Do udziału w pikniku zapraszamy wszystkich, nie tylko uczestników rajdu. Niech to będzie okazja do spotkania się w gronie przyjaciół. Każdy jest mile widziany.

Fioletowy rajd, bo taki kolor pamiątkowych koszulek wygrał w tym roku, odbędzie się 18 sierpnia o 9.00 (zbiórka o 8.00), ale oficjalnie zapisów można dokonać tylko do 9 sierpnia w sekretariacie MOSiR osobiście lub mailowo.

Co roku w rajdzie uczestniczy około 700-800 osób. Trzymamy kciuki, by tegoroczna frekwencja była jeszcze większa.

foto: fb Rodzinny Rajd Rowerowy imienia Tadeusza Krawczyka

(J.L)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone