Zamknij
REKLAMA

Wystawa Terierów Typu Bull Bulliada 2019 po raz pierwszy w powiecie sochaczewskim

10:22, 06.08.2019 | red
REKLAMA
Skomentuj

Nietypowa impreza zbliża się w naszym powiecie, bo dotychczas nie mieliśmy okazji być świadkami wystawy psów. A taka odbędzie się we wrześniu w gminie Brochów, gdzie zjada się hodowcy i właściciele terierów typu bull z całej Polski wraz z pupilami. Jak zaznaczają posiadacze tych psów, mimo groźnego wyglądu w odpowiednich rękach świetnie sprawdzają się one jako psy rodzinne.

Klub Terierów Typu Bull Związku Kynologicznego w Polsce w 2019 roku obchodzi Jubileusz XX-lecia swego istnienia. Został powołany do funkcjonowania na mocy decyzji Zarządu Głównego Związku Kynologicznego w Polsce w 1999 roku, jako pierwszy Klub w Polsce z władzami wybieralnymi. Obecnie jest prężnie działającą jednostką organizacyjną ZKwP, zrzeszającą hodowców, właścicieli oraz miłośników terierów typu bull.

W związku z Jubileuszem, decyzją Zarządu klubu, w dniach 13-15 września zorganizowane będą uroczyste Dni Terierów Typu Bull, których centralną częścią będzie Krajowa Jubileuszowa Wystawa Terierów Typu Bull Bulliada 2019 – II Raymond Oppenheimer Trophy w dniu właśnie 14 września Piaskach Królewskich w gminie Brochów. Wydarzeniu temu towarzyszyć będą różnego rodzaju uroczystości, a także szkolenia i warsztaty.

Na zdjęciach psy: Sereniti Trismus oraz Klio Chimera Bull's

(red)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone