Zamknij
REKLAMA

Nowy dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie

10:51, 11.07.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Aleksandra Siekiera została nowym dyrektorem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Sochaczewie. Funkcję powierzono jej na okres 10 miesięcy ze względu na to, że w majowym konkursie na to stanowisko nie wpłynęło żadne zgłoszenie.

 

Nowa dyrektor poradni do tej pory pracowała w szkołach podstawowych na terenie powiatu. Ukończyła studia pedagogiczne w Akademii Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku: Pedagogika ogólna ze specjalnością psychopedagogika kreatywności. Aleksandra Siekiera ukończyła także studia podyplomowe, m. in. z logopedii.

Przez ostatnich dziesięć miesięcy funkcję dyrektora poradni pełniła psycholog Ludmiła Urbaniak.

Zdjęcie z oficjalnego przekazania obowiązków nowej dyrektor.

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone