Zamknij
REKLAMA

Szkoła Podstawowa w Młodzieszynie. Remont po 30 latach

14:31, 17.06.2019 | Wach
REKLAMA
Skomentuj

Jak informuje wójt Monika Pietrzyk, starania gminy doprowadziły do przyznania kolejnej dotacji na poprawę warunków szkolnych w Młodzieszynie. Tym razem gmina pozyskała wsparcie finansowe w wysokości 80.000 złotych na wykonanie kompleksowej modernizacji pomieszczeń kuchennych w Szkole Podstawowej im. gen. Stanisława Grzmota-Skotnickiego w Młodzieszynie, które, jak twierdzą jej pracownicy, od trzydziestu z górą lat nie były gruntownie remontowane.


W ramach tych prac wymienione zostaną instalacje - elektryczna, wentylacyjna, kanalizacyjna oraz wykładzina z glazury i terakoty, a także odmalowane pomieszczenia. Są to prace najważniejsze, gdyż w ciągu tych lat wyposażenie stołówki w urządzenia do przygotowywania posiłków było sukcesywnie uzupełniane i jest w zasadzie wystarczające. Natomiast zawsze brakowało pieniędzy na generalny remont samych pomieszczeń.

Zadanie to realizowane jest w ramach modułu 3 wieloletniego rządowego programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania w latach 2019-2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków.

 

(Wach)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone