Zamknij
REKLAMA

Teresińska Noc Czerwcowa 2019. Przed nami kawał dobrej muzyki

20:55, 12.06.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Przed nami dobrze znana lokalnie Teresińska Noc Czerwcowa. W programie występy znanych, rasowych zespołów muzycznych. 22 czerwca na wielkiej scenie w Teresinie wystąpią m. in. Gang Marcela, Gang Olsena i Poparzeni Kawą Trzy.

 

- Zaczynamy o godzinie 14.00. Tuż po oficjalnym rozpoczęciu i powitaniu gości na scenie swoje programy artystyczne zaprezentują uczniowie szkół z naszej gminy. O 15.30 najmłodsi widzowie zobaczą specjalny, barwny dla nich program „Akademia pana Kleksa”. Następnie przejdziemy do szeroko pojętej warstwy muzycznej, zainaugurowanej przez zespoły Teresińskiego Ośrodka Kultury - mówi dyrektor Teresińskiego Ośrodka Kultury Mariusz Cieśniewski.

Podopieczni TOK przygotowują się do tej imprezy w zasadzie przez cały rok. To w końcu występ na największej imprezie i największej scenie w gminie, przy najlepszym możliwym nagłośnieniu. I te, a także kolejne występy powinny zaspokoić wszystkich mieszkańców. Koncerty i prezentacje, w odniesieniu do odbiorców, tradycyjnie podzielono na wiekowe grupy odbiorców – to oczywiście umownie. Na początek coś dla bardziej doświadczonych życiem mieszkańców, czyli Gang Marcela. A w kolejnej odsłonie Gang Olsena, jak mówi dyrektor Cieśniewski:

- W tym roku wyjątkowo gangujemy. Jako Teresiński Ośrodek Kultury uczymy nauki na wszystkich instrumentach i preferujemy muzykę na żywo. Zaproponowane przez nas koncerty wpisują się w tę ideę, nawet jeśli ktoś nie zna przedstawionych zespołów, mogę zagwarantować, że w tym roku zaprezentujemy naprawdę kawał porządnej muzyki. To przecież kapele wręcz kultowe. Warto zobaczyć z bliska tak esencjonalne zespoły tak dobrze grające.

I na potwierdzenie tych słów, na deser grupa Poparzeni Kawą Trzy, której znawcom współczesnej sceny muzycznej przedstawiać nie musimy. Wystąpią dokładnie o godzinie 22.00.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone