Zamknij
REKLAMA

Teresińska Noc Czerwcowa 2019. Przed nami kawał dobrej muzyki

20:55, 12.06.2019 | M.F
REKLAMA
Skomentuj

Przed nami dobrze znana lokalnie Teresińska Noc Czerwcowa. W programie występy znanych, rasowych zespołów muzycznych. 22 czerwca na wielkiej scenie w Teresinie wystąpią m. in. Gang Marcela, Gang Olsena i Poparzeni Kawą Trzy.

 

- Zaczynamy o godzinie 14.00. Tuż po oficjalnym rozpoczęciu i powitaniu gości na scenie swoje programy artystyczne zaprezentują uczniowie szkół z naszej gminy. O 15.30 najmłodsi widzowie zobaczą specjalny, barwny dla nich program „Akademia pana Kleksa”. Następnie przejdziemy do szeroko pojętej warstwy muzycznej, zainaugurowanej przez zespoły Teresińskiego Ośrodka Kultury - mówi dyrektor Teresińskiego Ośrodka Kultury Mariusz Cieśniewski.

Podopieczni TOK przygotowują się do tej imprezy w zasadzie przez cały rok. To w końcu występ na największej imprezie i największej scenie w gminie, przy najlepszym możliwym nagłośnieniu. I te, a także kolejne występy powinny zaspokoić wszystkich mieszkańców. Koncerty i prezentacje, w odniesieniu do odbiorców, tradycyjnie podzielono na wiekowe grupy odbiorców – to oczywiście umownie. Na początek coś dla bardziej doświadczonych życiem mieszkańców, czyli Gang Marcela. A w kolejnej odsłonie Gang Olsena, jak mówi dyrektor Cieśniewski:

- W tym roku wyjątkowo gangujemy. Jako Teresiński Ośrodek Kultury uczymy nauki na wszystkich instrumentach i preferujemy muzykę na żywo. Zaproponowane przez nas koncerty wpisują się w tę ideę, nawet jeśli ktoś nie zna przedstawionych zespołów, mogę zagwarantować, że w tym roku zaprezentujemy naprawdę kawał porządnej muzyki. To przecież kapele wręcz kultowe. Warto zobaczyć z bliska tak esencjonalne zespoły tak dobrze grające.

I na potwierdzenie tych słów, na deser grupa Poparzeni Kawą Trzy, której znawcom współczesnej sceny muzycznej przedstawiać nie musimy. Wystąpią dokładnie o godzinie 22.00.

(M.F)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone