Zamknij
REKLAMA

Majówka jakiej jeszcze nie było. Zapraszamy do Kozłowa Biskupiego

13:48, 16.05.2019 | AS
REKLAMA
Skomentuj

Występy sceniczne, pokazy judo oraz z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, konkursy, darmowa grochówka, liczne stoiska, nieodpłatne badania mammograficzne, zabawy sportowe, animator kultury, trampoliny, dmuchańce, prelekcje, przejażdżki kucykiem, foto budka, występy akrobatyczne, potańcówka przy muzyce na żywo – to tylko nieliczne atrakcje, zaplanowane przez organizatorów podczas I Rodzinnej Majówki, która odbędzie się w sobotę, 25 maja na terenie Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim przy ul. Olimpijskiej.

 

Organizatorami festynu są: sołtys i rada sołecka, dyrekcja, rada rodziców, samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej w Kozłowie Biskupim, a także Koło Gospodyń Wiejskich „KREATYWNI”.

Śledząc program majówki, można znaleźć w nim wiele atrakcji dla każdego, niezależnie od wieku. Przygotowując scenariusz imprezy, organizatorom chodziło o możliwość bliższej integracji lokalnego środowiska, poznania się, ale też zaprezentowania szerszej publiczności instytucji, grup i osób, które tworzą, pracują i funkcjonują na terenie gminy Nowa Sucha. Program wypełniony jest po brzegi począwszy od godziny 12.00 aż po sam koniec, czyli godzinę 20.00. Wcześniej, bo już od 9.00 mieszkanki będą mogły skorzystać z nieodpłatnych badań mammograficznych. Mammobus będzie czekać na kobiety do godziny 15.00.

Organizatorzy stanęli na wysokości zadania i zaplanowali wiele ciekawych rzeczy. Oprócz wspomnianych we wstępie atrakcji podczas festynu odwiedzić będzie można stoiska takich instytucji jak: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Sochaczewie, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Nadleśnictwo Radziwiłłów, Sochaczewskie Wodne Pogotowie Ratunkowe, Koło Gospodyń Wiejskich „ Kreatywni”. Pojawi się punkt historyczny czy foto budka, ale też nie zabraknie stoisk z popcornem, watą cukrową, obwarzankami czy zabawkami oraz balonami. Wśród licznych atrakcji będą występy taneczne i wokalne, będzie możliwość przejażdżki kucykiem oraz pokazy piłkarskie, rugby czy judo. Dla najmłodszych będzie czekał animator.

O smaczny posiłek wzmacniający zadba w głównej mierze KGW „Kreatywni”, serwując wspomnianą już darmową grochówkę, ale także kiełbaski i kaszanki z grilla, będą lody, kompot i lemoniady, oraz smalec, ogórki małosolne. Będą też słodkie przysmaki przygotowane także przez samorząd uczniowski. Od godziny 17.00 organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną przy muzyce na żywo, a o oprawę zadba zespół Sonus.

Wstęp oczywiście dla wszystkich bezpłatny.

Szczegółowy program, który może ulec lekkiej modyfikacji przedstawia się następująco:

Rodzinna Majówka w Kozłowie Biskupim

9.00 – 15.00 Badanie Mammograficzne

12.00-12.15 Oficjalne rozpoczęcie

12.15-12.40  Występy taneczne: uczniowie Szkoła Podstawowa Kozłów Biskupi

12.45-13.05 Występy wokalne: uczniowie Szkoła Podstawowa Kozłów Biskupi

13.10-13.30   Pokaz JUDO Zawodnicy UKS Sochaczewskie Centrum Sportów Walki,

13.35-13.50 Występy akrobatyczne

13.55-14.05 Prelekcja asp. sztab. Sławomir Dąbrowski, sierż. sztab. Daria Misiak Posterunek Policji w Nowej Suchej

14.10-14.50 Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca „FOLKLOREK” SCK Sochaczew

14.55-15.25 Trener personalny

15.30-15.45 Studio Tańca SHILE CREW SCK Sochaczew

15.50-16.20 Zespół Wokalno- Muzyczny „ Cantabile”

16.30-16.45 Prelekcja Leśniczy Jan Szczurek - Nadleśnictwo Radziwiłłów

17.00-20.00 Zabawa taneczna na świeżym powietrzu przy akompaniamencie zespołu muzycznego SONUS.

(AS)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone