Zamknij
REKLAMA

Ostrzeżenie IMGW dla powiatu sochaczewskiego

11:59, 16.05.2019 | IMGW/Red.
REKLAMA
Skomentuj

IMGW wydał ostrzeżenie dla powiatu sochaczewskiego w związku z 80-procentowym prawdopodobieństwem wystąpienia dziś do 18.00 opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. 

 

Powiat sochaczewski stanowi swoistą granicę, wzdłuż której wystąpić mogą silne opady deszczu. Podobne ostrzeżenia wydano m. in. dla powiatów sąsiadujących: gostynińskiego, płockiego, płońskiego, warszawskiego zachodniego i grodziskiego. Z kolei dla powiatów: żyrardowskiego, łowickiego i skierniewickiego ostrzeżenia nie wydano. 

Zdaniem IMGW, z 80-procentowym prawdopodobieństwem można się spodziewać wystąpienia dziś do 18.00 opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym lub silnym. Prognozowana wysokość opadów to od 15 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm. W trakcie opadów deszczu będą występować burze z porywami wiatru do 70 km/h.

Sytuacja meteorologiczna: Na obszarze objętym ostrzeżeniem występują opady deszczu o umiarkowanym natężeniu. Miejscami suma opadów wynosi od 10 mm do 20 mm. Prognozuje się dalsze występowanie opadów deszczu okresami o umiarkowanym natężeniu. Miejscami możliwe są burze.

 

foto poglądowe

(IMGW/Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone