Zamknij
REKLAMA

Świecące latarnie przy Traugutta. Interwencja mieszkańca i odpowiedź ratusza

12:21, 13.03.2019 | Red.
REKLAMA
Skomentuj

Za chwilę południe, a latarnie w parku przy ulicy Traugutta świecą w najlepsze, co zauważył nasz spostrzegawczy Czytelnik. 

 

Kilka chwil temu otrzymaliśmy taką informację od naszego Czytelnika:

- Od kilku godzin latarnie w parku przy Traugutta świecą w najlepsze i generują niepotrzebne koszty. Wieczorami włącza się je w mieście stosunkowo późno, biorąc pod uwagę, że szarówka może nastręczyć problemów mieszkańcom. Czy świecące w biały dzień latarnie mają nadrabiać normy? 

Zgłębiliśmy temat i okazuje się, że świecące latarnie to nie przykład zaniedbania, ani nadrabiania normy, a wykonywanych w okolicy prac. Jak podaje ratusz, obecnie testowane są możliwości wpięcia w istniejącą sieć energetyczną przewodów z terenu powstających bulwarów. Latarnie poświecą prawdopodobnie jeszcze około godziny, półtorej.

 

(Red.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone