Zamknij
REKLAMA

Nietypowa zima, typowe dziury

16:45, 07.02.2019 | JW
REKLAMA
Skomentuj

Tegoroczną zimę możemy śmiało uznać za nietypową. Mróz i śnieg na przemian z ciepłem i deszczem. I tak co kilka dni. Rodzi to w pierwszej kolejności uzasadniony niepokój o zmieniający się klimat na Ziemi, ale my dziś jednak chcemy podjąć temat zdecydowanie bardziej przyziemny. A mianowicie asfaltowych dziur.

 

Naprzemienne rozmarzanie i zamarzanie połączone z dużą wilgocią powodują duże zniszczenia w nawierzchniach asfaltowych i tłuczniowych. Skutki tegorocznej, nietypowej zimy już widać, a przecież ta jeszcze się nie skończyła.

Powstałe dziury i wyłomy na naszych drogach przede wszystkim stanowią duże zagrożenie dla użytkowników. I z tego powodu powinny być usuwane jak najszybciej. Z reguły jednak w pierwszej kolejności łata się główne. Tak stało się w przypadku dziury na Warszawskiej przy skrzyżowaniu z Traugutta i Warszawską (bo dziura widoczna na zdjęciu została już szczęśliwie załatana). Mniejsze uliczki, jak wlot w Wierzbową czy 15. Sierpnia, najwyraźniej musza poczekać.

Tu przydałby się apel do radnych, by pilnowali stanu dróg na „swoich” terenach i mobilizowali odpowiednie służby do szybkiej interwencji.

(JW)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

k19k19

0 0

Na Chopina jest taka dziura, że można koło *%#)!& :) A droga niby w trakcie remontu.. 19:46, 07.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

On wpadłOn wpadł

0 0

Witam nie zapomnijcie o dwuch dziurach na gawłów karwowo jadąc na adamową górę tuż przed kapliczką. 07:59, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

sochosocho

0 0

Uwaga na wjazd na parking marketu Patio przy 15 Sierpnia. Najlepiej wjeżdżać i wyjeżdżać pod kątem prostym. Inaczej *%#)!& koła to już nie ryzyko, a pewnik w 90%. Stali klienci już się przyzwyczaili, bo dziury te są już przynajmniej od roku. 14:24, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone