Zamknij
REKLAMA

Ruszył język angielski dla każdego. PBO 2019

14:21, 07.02.2019 | Starostwo Powiatowe Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Rozpoczęła się realizacja pierwszego z czterech projektów w ramach I edycji Powiatowego Budżetu Obywatelskiego. Z początkiem lutego br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Młodzieszynie ruszyły zajęcia - „Język angielski dla każdego”.

 

Kurs nauki języka angielskiego dla 30 osób z terenu powiatu sochaczewskiego to projekt, na który głosowało aż 2745 osób. Jego realizacja kosztować będzie ok 50.000 zł. Kurs poprowadzi British School Sochaczew, szkoła języków obcych z wieloletnim doświadczeniem, posiadająca również liczne certyfikaty jakości.

W dniach 14-18 stycznia br. odbywała się rekrutacja uczestników do projektu. Do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie w wyznaczonym terminie wpłynęło łącznie 48 zgłoszeń. W formie papierowej do Kancelarii Ogólnej Starostwa wpłynęło 12 sztuk formularzy, a elektronicznie 36, w tym 4 egzemplarze zostały przesłane po wyznaczonym terminie. O zakwalifikowaniu pierwszych 30 osób na kurs decydowała kolejność zgłoszeń (zgodnie z Regulaminem rekrutacji i uczestnictwa na kurs „Język angielski dla każdego”). Sporządzona została także lista rezerwowa uczestników projektu. W przypadku, gdy ktoś zrezygnuje lub zostanie skreślony z listy podstawowej zostanie zakwalifikowana kolejna osoba z listy rezerwowej.

Kurs realizowany będzie na dwóch poziomach trudności: podstawowym i średniozaawansowanym. W piątek, 25 stycznia odbyło się pierwsze wspólne spotkanie uczestników, na którym został przeprowadzony egzamin poziomujący. Na podstawie jego wyników zostały wyłonione trzy grupy liczące po 10 osób, dwie o profilu podstawowym: grupa beginner I i II, oraz jedna grupa o profilu średniozaawansowanym: grupa pre intermediate. Zajęcia dla każdej z grup odbywać się będą dwa razy w tygodniu, każde trwać będzie 90 minut. Wszelkie informacje dotyczące kursu języka angielskiego uzyskać można w urzędzie Starostwa, pod numerem 46/ 864 18 40 wew. 868.

 

 

(Starostwo Powiatowe Sochaczew)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone