Zamknij
REKLAMA

Dach na Szkole Podstawowej w Kurdwanowie czeka na wykonawcę

14:40, 09.08.2018 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

Gmina Nowa Sucha ponownie ogłosiła przetarg na budowę dachu na budynku Szkoły Podstawowej  im. ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie. Zakres prac w ogłoszonym przetargu nie uległ zmianom. Zmienił się natomiast termin oddania pracy.

 

Choć mogłoby się wydawać, że los dachu na budynku Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Kurdwanowie jest już przesądzony, na jego niekorzyść, okazało się, że gmina ogłosiła kolejny przetarg na jego modernizację. Jak dla tusochaczew.pl mówi wójt gminy Maciej Mońka: - Gmina przeznaczyła na remont dachu 190 tysięcy złotych brutto. Poprzednio byliśmy blisko porozumienia w kwestii finansów z jednym z potencjalnych wykonawców, jednak ostatecznie firma się wycofała. Być może ten termin będzie bardziej korzystny.

Zakres prac w ogłoszonym przetargu nie uległ zmianom. Obecne zamówienie dotyczy remontu dachu wraz wymianą rynien i okien połaciowych oraz montażem kominków odpowietrzających poddasze. Tyle w uproszczeniu, zamówienie jest jednak o wiele bardziej rozbudowane.

Zmianie natomiast uległ termin oddania pracy, który z końca czerwca zamienił się w połowę grudnia. Trzymamy kciuki, żeby z tą datą budowa dachu się zakończyła.

(J.L)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone