Przerwany mecz w Teresinie

09:33, 13.08.2018 T.M Aktualizacja: 11:16, 13.08.2018

KS Teresin rozpoczął nowy sezon w warszawskiej lidze okręgowej. Niestety piątkowe spotkanie z Naprzodem Stare Babice zostało przerwane w 62 minucie z powodu awarii oświetlenia. Mecz zostanie dokończony w innym terminie, ale do tego czasu Teresin przegrywał 1:2.

Ostatnie mecze kontrolne rozegrały pozostałe drużyny z naszego powiatu. Po raz pierwszy na boisko wyszli piłkarze Piasta Feliksów, którzy zremisowali u siebie z Guzowią Guzów.

Warszawska liga okręgowa

KS Teresin – Naprzód Stare Babice 1:2 – mecz przerwany w 62 minucie

Bramka: Michał Bargieł

Teresin: Warszawski, Szewczyk, Zych, Leszczyński, Popławski, Bauman, Oziemblewski, Kuśmider, Bartosiewicz, K.Bargieł, M.Bargieł

Mecze sparingowe

Orkan Sochaczew - Rawka Bolimów 6:0 (2:0)

Bramka: Kamil Jeznach -2, Cezary Czarnecki, Kamil Dłutek, Rafał Mencel, Adrian Rzeźniczek.

Orkan: Antoni Gomza, Adam Jastrzębski, Damian Maćkiewicz, Przemysław Bardziński, Arkadiusz Widyński, Kamil Dłutek, Grzegorz Affek, Cezary Czarnecki, Radosław Jaworski, Patryk Malinowski, Kamil Jeznach, Rafał Mencel, Łukasz Kobierecki, Adrian Rzeźniczek.

Piast Feliksów – Guzowia Guzów 2:2 (1:0)

Bramki: Tomasz Oliwa, Bartosz Woźnica

Piast: Florczak, Orłowski, Zych, Walczak, Sobczyk, Góralczyk, Marcinkowski, Szczypkowski, Miller, Różycki, Oliwa Ponadto grali: Woźnica, Malinowski, E.Zwierzchowski, K.Zwierzchowski, Rembiejewski, Kozłowski, Kowalewski

Orzeł Kampinos – Sokół Budki Piaseckie 4:3 (1:3)

Bramki: Zawodnik testowany 3, gol samobójczy - Kamil Bigaj, Artur Fijołek, gol samobójczy

Orzeł: D.Pastusiński, Poddenek, Paluch, Jusiński, P.Świerczyński, Komorowski, Basiak, Sawicki, K.Pastusiński, zawodnik testowany, Znajdek