Promuj to ogłoszenie

Magazynier

Data dodania: 2018-09-14 11:14:41ID: 815

516Pokaż numersochaczew@pracabis.pl

MAGAZYNIER!!! Agencja Pracy Tymczasowej pracaBIS (nr rej. 5525) zatrudni pracowników tymczasowych na stanowisko: MAGAZYNIER

Miejsce pracy: GNATOWICE

Obowiązki:
• kompletacja zamówień,
• czynności magazynowe.

Oczekiwania:
• książeczka sanepidowska,
• umiejętność pracy w zespole,
• chęć i zaangażowanie.

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia,
• umowę cywilno -prawną, ze wszystkimi składkami ZUS,
• pracę w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku.

Szczegółowe informacje podajemy pod numerem telefonu: 516 700 704, CV: sochaczew@pracabis.pl, tytuł: Magazynier/Gnatowice

Proszę o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zapraszamy również do naszego biura w Sochaczewie , ul Reymonta 30/4 (wejście od ul. Kwiatkowskiego).