Zamknij
REKLAMA

kupie chinskiego crossa.spotter

Pozdrowienia dla koleżanki która jechała czarno niebieskim rowerem na Warszawskiej w stronę Sonaty o 11:30, Byłaś ubrana w sukienke/kombinezon czarna góra,dół bialy z czarnymi wzorkami,zostaw ślad po sobie ???? piątek 21 wrzesnia.

Poszukuję hurtowni dostarczającej kurczaki na rożen

Czy są tu osoby które miały laserowe usuwanie trądziku lub blizn potrądzikowych ? Jeśli tak to gdzie polecacie i czy taki zabieg przyniósł jakiekolwiek efekty ? A jeśli nie ten to jaki zabieg byłby według was lepszy ?

Witam, czy jeździ ktoś autem z Sochaczewa do Łowicza i z powrotem, od pn-pt w godz. 8-16 i byłby skłonny zgodzić sie na dodatkowego pasażera? Oczywiscie dorzucę sie na paliwo ????

Hejka, chciałabym pozdrowić 3 chłopaków siedzących na skarpie 21.09, między 18 a 19 na plaży miejskiej ???? mieliście super dobrane ciuszki ???????? (P.S. Mam nadzieje ze zostawicie komentarze lub like za ten komplet ????)

Sprzedam ????

Zaginął pies dnia 21.09 na płazy miejskiej. Szukam go martwię się, jak ktoś widział proszę o kontakt. Wabi się Michał Machała i miał bluzę get lost na kapturze. Bluza biała. Kocham tego pieska. Proszę o jakiś kontakt. Niestety nie mam zdjęć.

pilnie kupie!!

Pozdrawiam grupe chłopców którzy wczoraj byli na blokach w Trojanowie. Byliście rowerami. Jak to widzicie to zostawcie po sobie ślad.

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone