POMOCNIK MONTERA WENTYLACJI

Nr oferty: 26/8/2018Dodane przez: Młodzieżowe Biuro Pracy Skierniewice

Miejsce pracy: Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: prace pomocnicze przy montażu ciągu wentylacyjnego, izolacja instalacji, łączenie rur, praca przy pomocy elektronarzędzi, praca na rusztowaniach.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 20.08.2018
Wynagrodzenie brutto: od 13,75 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • gimnazjalne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez OHP
    Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
    Adres: Mszczonowska 63, 96-100 Skierniewice, powiat: m. Skierniewice, woj: łódzkie
    Osoba do kontaktu: Paulina Grzejszczak
    Numer telefonu:
    E-mail: p.grzejszczak@lodz.ohp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
    PAKOWANIE, SKŁADANIE NA PALETY, OKLEJANIE ETYKIET I INNE PRACE ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ KOSMETYKÓW
    StPr/18/0958
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Naprawa pojazdów samochodowych(autobusy, samochody ciężarowe), bieżące utrzymanie przystanków (naprawy,omiatanie,odśnieżanie)
    StPr/18/0972
    wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

    pakowanie, obsługa linni produkcyjnej, pakowanie czekoladek i karm dla zwierząt
    StPr/18/0843
    wynagrodzenie od 2 800 - 3 300 PLN

    przygotowywanie posiłków
    StPr/18/0957
    wynagrodzenie od od 2 192 PLN

    Obsługa lini produkcyjnej, pakowanie czekoladek, karmy dla zwierząt. Praca w godz. 7-15, 15-23, 23-7. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy.
    StPr/18/1744

    Wykonywanie zawodu,cięcia meskie i damskie, farbowanie .
    StPr/18/0926
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Pomoc w wykonywaniu zawodu fryzjera, nauka.
    StPr/18/0927
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania.
    StPr/18/0929
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzatanie oddziału.
    StPr/18/0930

    Realizacja opieki z zakresu ratownictwa medycznego
    StPr/18/0931