Salowa

Miejsce pracy: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • zasadnicze zawodowe
        Pracodawca: Zespół Opieki Zdrowotnej "Szpitala Powiatowego" w Sochaczewie
        Adres: Batalionów Chłopskich 3/7, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowiec
        Osoba do kontaktu: Karolina Zatorska
        Numer telefonu: 46 864 95 30, 46 864 95 31
        E-mail: kancelaria@szpitalsochaczew.pl
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV bezpośrednio do pracodawcy.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        PAKOWANIE, SKŁADANIE NA PALETY, OKLEJANIE ETYKIET I INNE PRACE ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ KOSMETYKÓW
        StPr/18/0958
        wynagrodzenie od od 1 300 PLN

        Naprawa pojazdów samochodowych(autobusy, samochody ciężarowe), bieżące utrzymanie przystanków (naprawy,omiatanie,odśnieżanie)
        StPr/18/0972
        wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

        pakowanie, obsługa linni produkcyjnej, pakowanie czekoladek i karm dla zwierząt
        StPr/18/0843
        wynagrodzenie od 2 800 - 3 300 PLN

        przygotowywanie posiłków
        StPr/18/0957
        wynagrodzenie od od 2 192 PLN

        Obsługa lini produkcyjnej, pakowanie czekoladek, karmy dla zwierząt. Praca w godz. 7-15, 15-23, 23-7. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy.
        StPr/18/1744

        Wykonywanie zawodu,cięcia meskie i damskie, farbowanie .
        StPr/18/0926
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        Pomoc w wykonywaniu zawodu fryzjera, nauka.
        StPr/18/0927
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania.
        StPr/18/0929
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzatanie oddziału.
        StPr/18/0930

        Realizacja opieki z zakresu ratownictwa medycznego
        StPr/18/0931