Fryzjer

Miejsce pracy: 600-lecia 60E, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zawodu,cięcia meskie i damskie, farbowanie .
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ANNA ORZESZEK PRESTIGE CENTER
      Adres: 600-lecia 60E, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Anna Orzeszek
      Numer telefonu: 606 615 751
      E-mail: recepcja@prestigecener.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      PAKOWANIE, SKŁADANIE NA PALETY, OKLEJANIE ETYKIET I INNE PRACE ZWIĄZANE Z PRODUKCJĄ KOSMETYKÓW
      StPr/18/0958
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Naprawa pojazdów samochodowych(autobusy, samochody ciężarowe), bieżące utrzymanie przystanków (naprawy,omiatanie,odśnieżanie)
      StPr/18/0972
      wynagrodzenie od 2 300 - 3 000 PLN

      pakowanie, obsługa linni produkcyjnej, pakowanie czekoladek i karm dla zwierząt
      StPr/18/0843
      wynagrodzenie od 2 800 - 3 300 PLN

      przygotowywanie posiłków
      StPr/18/0957
      wynagrodzenie od od 2 192 PLN

      Obsługa lini produkcyjnej, pakowanie czekoladek, karmy dla zwierząt. Praca w godz. 7-15, 15-23, 23-7. Pracodawca zapewnia dowóz do miejsca pracy.
      StPr/18/1744

      Wykonywanie zawodu,cięcia meskie i damskie, farbowanie .
      StPr/18/0926
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Pomoc w wykonywaniu zawodu fryzjera, nauka.
      StPr/18/0927
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania.
      StPr/18/0929
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Pomoc przy pacjencie,transport pacjentów na badania,sprzatanie oddziału.
      StPr/18/0930

      Realizacja opieki z zakresu ratownictwa medycznego
      StPr/18/0931