Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Łąkowa 13, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Przewóz towaru na terenie kraju i na terenie UE.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat C+E
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "POLVIT" s.c W.Ł. Pietrzak
      Adres: Łąkowa 13, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Aneta Strzelecka
      Numer telefonu: 881 295 393
      E-mail: polvit1@wp.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: -
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Pakowanie, składanie na palety, oklejanie etykiet i inne prace związane z produkcją kosmetyków.
      StPr/18/0903
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      montaż konstrukcji i rurociągów, obsługa maszyn i urządzeń, wykonywanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją, samokontrola wykonywanych elementów
      StPr/18/0904
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      fazowanie rur , wykonywanie prostych robót tokarskich, obsługa maszyn i urzadzeń
      StPr/18/0905

      Montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, klimatyzacyjnych etc.
      StPr/18/0906
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      Obsługa wtryskarek.
      StPr/18/0896
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Prace związane z kompletowaniem towaru,etykietowanie towarów.
      StPr/18/0899
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      Przewóz towaru na terenie kraju i na terenie UE.
      StPr/18/0891
      wynagrodzenie od 2 100 - 3 500 PLN

      Obróbka części silników spalinowych.
      StPr/18/0894
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      Umiejętność prowadzenia ciągnika siodłowego i naczepy.
      StPr/18/0885
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Naprawa samochodów cięzarowych i naczep oraz konserwacja.
      StPr/18/0890