Mechanik samochodów ciężarowych i naczep

Miejsce pracy: Łąkowa 13, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
Zakres obowiązków: Naprawa samochodów cięzarowych i naczep oraz konserwacja.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: "POLVIT" s.c W.Ł. Pietrzak
    Adres: Łąkowa 13, 96-500 Sochaczew, powiat: sochaczewski, woj: mazowieckie
    Osoba do kontaktu: Aneta Strzelecka
    Numer telefonu: 881 295 393
    E-mail: polvit1@wp.pl
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: -
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    Pakowanie, składanie na palety, oklejanie etykiet i inne prace związane z produkcją kosmetyków.
    StPr/18/0903
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    montaż konstrukcji i rurociągów, obsługa maszyn i urządzeń, wykonywanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją, samokontrola wykonywanych elementów
    StPr/18/0904
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    fazowanie rur , wykonywanie prostych robót tokarskich, obsługa maszyn i urzadzeń
    StPr/18/0905

    Montaż instalacji wodno - kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, klimatyzacyjnych etc.
    StPr/18/0906
    wynagrodzenie od od 1 050 PLN

    Obsługa wtryskarek.
    StPr/18/0896
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Prace związane z kompletowaniem towaru,etykietowanie towarów.
    StPr/18/0899
    wynagrodzenie od od 13,7 PLN

    Przewóz towaru na terenie kraju i na terenie UE.
    StPr/18/0891
    wynagrodzenie od 2 100 - 3 500 PLN

    Obróbka części silników spalinowych.
    StPr/18/0894
    wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

    Umiejętność prowadzenia ciągnika siodłowego i naczepy.
    StPr/18/0885
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Naprawa samochodów cięzarowych i naczep oraz konserwacja.
    StPr/18/0890