Zamknij
REKLAMA

Zderzenie busów w Kozłowie Szlacheckim: sprawca miał ponad 2 promile

09:57, 11.10.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj w godzinach wieczornych doszło do zderzenia busów na DK92 w Kozłowie Szlacheckim w gminie Nowa Sucha. Jak dla tusochaczew.pl podaje Agnieszka Dzik, oficer prasowa KPP w Sochaczewie, sprawca zdarzenia miał ponad dwa promile w wydychanym powietrzu:

- Z naszych ustaleń wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu grójeckiego, który kierował samochodem marki Ford Transit zjechał na przeciwległy pas ruchu, czym doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem marki Mercedes Sprinter. Sprawca zderzenia miał ponad dwa promile. Osadzono go w areszcie i zatrzymano prawo jazdy. Z uwagi na znaczne uszkodzenia pojazdów, które powstały w trakcie zdarzenia, policja zatrzymała dowody rejestracyjne obydwu pojazdów. 

Zdjęcia nadesłane przez Czytelnika.

(Redakcja)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone