Zamknij
REKLAMA

Giżyce: mieszkaniec gminy Iłów nie odpuścił pijanemu kierowcy

09:28, 11.10.2018 | JW
REKLAMA
Skomentuj

44-letni mieszkaniec gminy Iłów zauważył, że kierowca samochodu ciężarowego Volvo zachowuje się nienaturalnie, w związku z czym wezwał policję.

 

Nie tak dawno na terenie Sochaczewa mężczyzna dokonał obywatelskiego zatrzymania pijanej kobiety, która jechała autem zygzakiem po jezdni. Kolejne takie zatrzymanie miało miejsce na terenie stacji benzynowej w Giżycach 3 października.

44-letni mieszkaniec gminy Iłów zauważył, że kierowca samochodu ciężarowego Volvo zachowuje się nienaturalnie, w związku z czym wezwał policję. Policjanci szybko przybyli na miejsce zdarzenia i ustalili, że kierowca Volvo to 31-letni obywatel Białorusi, który miał prawie 2,5 promila w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany, podobnie jak jego prawo jazdy. Gdyby nie interwencja mieszkańca Iłowa, na drodze mogłoby dojść do tragedii.

(JW)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone