Zamknij
REKLAMA

Zderzenie w Kamionie: Mercedes wbił się w ciężarówkę

10:46, 10.10.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

9 października około 19.30 w Kamionie  miało miejsce zderzenie samochodu osobowego marki Mercedes z ciężarówką. Jak powiedziała nam rzecznik prasowa KPP Sochaczew, Agnieszka Dzik:

- Pojazd osobowy nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z jadącym przed nim samochodem ciężarowym.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, której  działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zabezpieczenia akumulatorów, oświetleniu terenu, udzieleniu pomocy przedmedycznej osobie, która opuściła pojazd przed przybyciem służb  oraz neutralizacja płynów eksploatacyjnych. Na miejscu pojawiła się także policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

foto: OSP Kamion

(Redakcja)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone