Zamknij
REKLAMA

Pijana Angielka doprowadziła do kolizji

11:03, 08.08.2018 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali 43-letnią obywatelkę Anglii, która będąc w stanie nietrzeźwości doprowadziła do kolizji z trzema pojazdami.

 

7 sierpnia kierująca pojazdem marki Audi w godzinach popołudniowych na ul. Żeromskiego najechała na zaparkowane pojazdy marki Honda i Fiat, po czym oddaliła się z miejsca zdarzenia. Następnie o godzinie 15.40 przy stacji paliw na ul. Warszawskiej doprowadziła do kolizji z pojazdem ciężarowym marki MAN. Kierującą przebadano na zawartość alkoholu. Okazało się, że kobieta ma ponad 2 promile w organizmie. Kobieta została osadzona w policyjnym areszcie a prawo jazdy zatrzymane.

(KPP Sochaczew)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

TomekTomek

1 0

Kolizja była koło stacji paliw Orlen ale przy ulicy Wyszogrodzkiej. Taka mała pomyłka że strony redakcji.
13:49, 09.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone