Zamknij
REKLAMA

Policyjny pościg za mieszkańcem gminy Nowa Sucha

10:49, 08.08.2018 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci po przeprowadzonym pościgu, zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Nowa Sucha, który kierując motocyklem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej na ul. Lubiejewskiej w Sochaczewie. 

 

Policjanci ruchu drogowego na trasie K50 w rejonie skrzyżowania z ul. Lubiejewską próbowali zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę. Mimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierujący podjął próbę ucieczki skręcając w ul. Lubiejewską w kierunku Rybna, następnie po kilkuset metrach zawrócił przed trasą K50  skręcił w prawo w ślepą ulicę dalej uciekał drogą polną, następnie prze posesję i wjechał w pole kukurydzy gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy na pojazdy osobowe, nałożono mandaty karne za popełnione wykroczenia a także odpowie za przestępstwo w związku z niezatrzymaniem się do kontroli, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(KPP Sochaczew)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone