Zamknij
REKLAMA

Szajka rozbita, skradziony telefon odnaleziony

08:45, 08.08.2018 | KPP Sochaczew
REKLAMA
Skomentuj

Odnaleziono sprawcę kradzieży telefonu i zwrócono urządzenie właścicielowi. Kradzież wartościowego telefonu marki Samsung Galaxy A5 miała miejsce 16 czerwca na ul. Senatorskiej w Sochaczewie. Telefon został skradziony przez nieznanego sprawcę z plecaka pokrzywdzonego.

Policjanci Referatu Operacyjno - Rozpoznawczego w związku z kradzieżą telefonu podjęli czynności operacyjne, które doprowadziły na początku do zatrzymania dwóch paserów w wieku 18 i 21 lat. Do zatrzymania doszło 2 sierpnia. Mężczyźni przyznali się do popełnionego czynu. Policjanci następnie odzyskali telefon, który powrócił w ręce właściciela.

Kolejne ustalenia doprowadziły do zatrzymania w dniu 6 sierpnia 32 - letniego sprawcy kradzieży, który po zatrzymaniu przyznał się do kradzieży. Mężczyźnie za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

(KPP Sochaczew)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone