Zamknij

Gmina Teresin: wkrótce atrakcyjniejsza dla inwestorów

07:26, 08.10.2018 | J.L
REKLAMA
Skomentuj

Trwa remont drogi, łączącej Teresin z Drogą Krajową nr 50. To droga, która może podnieść atrakcyjność inwestycyjną gminy Teresin i nie tylko.

Choć w gminie Teresin trwają prace nad modernizacją dróg, wójt Marek Olechowski zauważa, że rozwój infrastruktury drogowej nie byłby pełny, gdyby nie współpraca w zakresie remontów dróg dojazdowych do Teresina. Jak mówi: 

- Teresin dołożył 2 miliony złotych, żeby wyremontować drogę w kierunku Aleksandrowa. Oczywiście modernizacja drogi nie mogłaby się odbyć bez środków z Urzędu Marszałkowskiego i współpracy  z samorządami powiatu sochaczewskiego i żyrardowskiego. W  tym roku remont drogi, sięgającej do DK50, powinien się zakończyć. To da możliwość rozwoju naszej strefy ekonomicznej, stworzy nam warunki, żeby ci, którzy są zainteresowani terenami inwestycyjnymi w Teresinie, chcieli tam zainwestować. 

Choć prace nad drogą w ostatnim czasie jakby zwolniły tempo, mamy nadzieję, że już wkrótce droga zaroi się od maszyn i projekt zostanie zrealizowany w terminie. 

(J.L)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

TomiTomi

0 0

Kiedy ta droga ponownie zostanie udostępniona?
Brak jakichkolwiek znaków informujących o zamkn?ęciu drogi 13:46, 08.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone