Zamknij

Letnie kino Sochaczew 2018 zaprasza już w ten czwartek na plażę

09:18, 04.07.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Na miejskiej plaży w Sochaczewie kolejna odsłona kina letniego. Tym razem zobaczymy Morderstwo w Orient Expressie z 2017 roku, w reżyserii pięciokrotnie nominowanego do Oscara, Kennetha Branagha, który zagrał w filmie główną rolę. 

 

Przed nami 5. już odsłona kina „pod chmurą” w Sochaczewie. Mieszkańcy poprzez głosowanie na specjalnie uruchomionej platformie mogli głosować na filmowe propozycje. Wybór padł na adaptację kultowego kryminału Aghaty Christie Morderstwo w Orient Expressie. Na dużym, plenerowym ekranie zobaczymy ją już w czwartek.

Akcja filmu toczy się w luksusowym pociągu – tytułowym Orient Expressie, gdzie dochodzi do zabójstwa wpływowego biznesmena. Słynny detektyw Poirot, który pojawił się w ponad trzydziestu książkach Christie, podejmuje się wyjaśnienia zagadki.

To co wyróżnia film, to na pewno obecność znakomitych aktorów. Johnny Depp czy Michelle Pfeiffer to zapowiedź interesujących doznań dla kinomanów.

Poza tym warto zwrócić uwagę na historyczne kostiumy, piękne krajobrazy za szybą pociągu oraz miłą dla ucha ścieżkę dźwiękową.

To wszystko czeka na mieszkańców już jutro o 21.30 na plaży miejskiej w Sochaczewie.

Nie może Was tam zabraknąć!

(Redakcja)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone