Igrzyska w Kamionie 2018

07:36, 20.10.2018 Redakcja Aktualizacja: 18:01, 20.10.2018

W piątek 19 października na terenie Szkoły Podstawowej w Kamionie w gminie Młodzieszyn odbyły się finały XXI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych. Osobno, łącznie w 6 biegach rywalizowali chłopcy i dziewczęta. Na starcie stanęło ponad 1200 zawodników i zawodniczek z całego Mazowsza. Nasz powiat reprezentowali uczniowie ZSO – dziewczęta, które zajęły ostatecznie III miejsce, i z ZS im. J. Iwaszkiewicza – chłopcy, którzy uplasowali się ostatecznie w finale na VI miejscu – w grupie uczniów szkół ponadpodstawowych

W otwarciu imprezy uczestniczyli m.in. Tadeusz Głuchowski, wicestarosta sochaczewski, Monika Pietrzyk, wójt gminy Młodzieszyn oraz Łukasz Gołębiowski, dyrektor biura poselskiego Macieja Małeckiego a także Mirosław Domińczak, prezes Powiatowego Szkolnego Związku Szkolnego rejonu Sochaczew.