Zamknij
REKLAMA

Wąsko na Wąsktorówce: interwencja policji przy Piłsudskiego

11:43, 09.10.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Kierowca Audi nie popisał się umiejętnościami parkowania. Zostawiając zbyt mały odstęp między torowiskiem, a miejscem parkowania, uniemożliwił przejazd Wąskotorówce.

 

O mistrzach parkowania pisaliśmy na portalu wielokrotnie. Pierwszy raz jednak zdarzyło się, że zaparkowany pojazd zablokował przejazd Wąskotorówce. Potrzebna okazała się interwencja policji.

Kierowca Audi nie popisał się umiejętnościami parkowania. Zostawiając zbyt mały odstęp między torowiskiem, a miejscem parkowania, uniemożliwił przejazd Wąskotorówce. Obecnie na miejscu policja prowadzi czynności, które zapewne zmierzają do ustalenia tożsamości kierowcy. 

foto: Piotr Stojowski

(Redakcja)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

RobiRobi

1 0

To nie pierwszy raz: https://youtu.be/vephaTcAq7Q 22:48, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AAAAAA

3 0

Nie popisał się raczej projektant zatoki parkingowej, która wchodzi w skrajnię wąskotorówki 06:09, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone