Zamknij
REKLAMA

Staszica: dziecko zakleszczone przy osiedlowym trzepaku

12:06, 09.10.2018 | Redakcja
REKLAMA
Skomentuj

Skończyło się wycinaniem prętów. W stojaku na dywany przy osiedlowym trzepaku w centrum miasta zakleszczyło się dziecko. Na miejsce wezwano straż pożarną.

 

Do nietypowej interwencji doszło wczoraj na osiedlu bloków przy ulicy Staszica w Sochaczewie. Około godziny 18.00 14-letni chłopiec zakleszczył się w między prętami stojaka na dywany przy trzepaku. Na miejsce wezwano straż pożarną. Mówi oficer prasowy KP PSP Sochaczew Rafał Krupa.

- Podczas zabawy na osiedlu noga chłopca utknęła między prętami półki na dywany przy trzepaku. Strażacy uwolnili chłopca przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Na szczęście nie doznał ona żadnych obrażeń.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, na szczęście chłopak zachowywał się spokojnie, nie próbował wyciągnąć nogi na siłę, dzięki czemu nie doznał obrażeń.

(Redakcja)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© tusochaczew.pl | Prawa zastrzeżone